Preview Mode Links will not work in preview mode

Talendikogemuse labor on Fontese ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari, mis on suunatud teadlikule juhile ja kõigile, kes puutuvad oma töös kokku inimeste ja värbamisega.

Kuula ja mõtle kaasa!

stuudio@karjaarileht.ee

Feb 22, 2021

Talendikogemuse labori 11. episood otsib vastust küsimusele, kas mentorlus on talendi jaoks kiireim areng? Mis see on ning kuidas seda rakendada? Teema üle arutlevad Tiiu Allikvee Fontesest ja Gunnar Toomemets Lexus Eestist. Saadet juhib Teele Aija Fontesest. 

KOOSTÖÖMÕTTED: info@karjaaristuudio.ee


Feb 15, 2021

Talendikogemuse labori kümnenda saate fookuses on tööandja kuvand kui peegeldus töötajakogemusest. Mis see on ning kuidas sellega algust teha? Stuudios Kadri Sooberg-Aettik ja Kristiina Kuuskmäe Fontesest. Saadet juhib Kristina Laurits Karjääristuudiost. 

KOOSTÖÖMÕTTED: info@karjaaristuudio.ee


Feb 9, 2021

Talendikogemuse labori üheksas saade kõneleb vaimsest heaolust töökohal - miks on vaja sellest rääkida ning kuidas lahendada töökiusu? Saadet juhib Kristina Laurits Karjääristuudiost ning teemat aitavad mõtestada Juta Palmeri ja Pille Pesti Fontesest. 


Feb 1, 2021

Talendikogemuse labori kaheksas saade kõneleb juhiks kasvamisest ning sellega kaasnevatest võludest ja väljakutsetest. Saadet juhib Fontesest Juta Palmeri ning teemat aitavad mõtestada Ivar Raav I.R. Konsultatsioonidest ja Katriin Jüriska Biothekast. 

KOOSTÖÖMÕTTED: info@karjaarileht.ee

www.karjaarileht.ee...