Preview Mode Links will not work in preview mode

Talendikogemuse labor on Fontese ja Karjääristuudio koostöös valmiv video-podcastide sari, mis on suunatud teadlikule juhile ja kõigile, kes puutuvad oma töös kokku inimeste ja värbamisega.

Kuula ja mõtle kaasa!

stuudio@karjaarileht.ee

Dec 29, 2021

Milline on juhi roll heaolu loomisel? Talendikogemuse labori episoodis sel teemal mõtteid vahetamas Coop Pank tegevjuht Margus Rink ja Fontese juhtivpartner Külli Lilleorg. Vestlust modereerib Fontese konsultant Juta Palmeri. 

info@karjaaristuudio.ee
www.karjaaristuudio.ee 


Dec 23, 2021

Mis on coachiv juhtimine ja kuidas seda rakendada? Talendikogemuse labori episoodis sel teemal mõtteid vahetamas idufirma Grünfin asutaja Alvar Lumberg ning Fontesest Tiiu Allikvee ja Juta Palmeri.

 

info@karjaaristuudio.ee


Dec 15, 2021

Talendikogemuse labori episood avab lähemalt tagurpidi mentorluse olemust, oma kogemusest rääkimas Dambis tegevjuht ja juhatuse liige Kevin Tülp ning Onninen juhatuse liige ja müügidirektor Kuuno Kirspuu. Saadet juhib Tiiu Allikvee, kes on Fontese mentorluse teemavaldkonna juht.


Aug 16, 2021

Talendikogemuse labori 16. episoodis arutletakse organisatsiooniuuringute teemadel: milliseid uuringulahendusi on olemas , mida uuringute tulemused organisatsioonile annavad ning kui sageli tuleks neid ette võtta? Saates on külas tasutiimi juht Irja Rae ja tasutiimi konsultant Ela Jässi Fontesest. Saadet...


Jun 20, 2021

Talendikogemuse labori 15. episood uurib tööandja brändingu teemat: miks on see oluline, kuidas seda edukalt kujundada ning miks on Adven selles heaks eeskujuks? Saates on külas Adveni personalijuht Ivi Aluoja ja Kristiina Kuuskmäe Fontesest. Saadet juhib Kristina Laurits Karjääristuudiost.